Osvěžovač vzduchu Nádech 100ml

Odrazka Citlivý pomocník při dýchacích obtížích.

Odrazka Jedle | Borovice | Eukalyptus globulus | Smrk ztepilý.

Odrazka Použití: Pomocí rozprašovače stříkněte směs několikrát do vzduchu. Éterické oleje se samovolně rozptýlí do prostředí. Přípravek není určen k aplikaci na tělo. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 0840
249 Kč –30 % 174 Kč
Osvěžovač vzduchu Nádech 100ml
osvezovac vzduchu nadech 100ml nobilis tilia
Sleva VÝPRODEJ
249 Kč –30 %
Dárek k nákupu
Kvalitní česká ruční výroba
Nadstandartní zákaznický servis
Přírodní a udržitelný materiál

OSVĚŽOVAČ VZDUCHU NÁDECH

Odrazka Objem: 100 ml

Nadechněte se a nechte rozvinout vůně blahodárných éterických olejů z jehličnanů a eukalyptu. Síla tohoto citlivého osvěžovače vzduchu vás přenese do hlubin lesa a zároveň uleví při nachlazení a kašli. Funguje jako prevence i účinná pomoc a díky svěží a intenzivní vůni rozptyluje únavu a povznáší náladu. Stane se vaším nepostradatelným pomocníkem pro sychravá období roku!

  • Jedle,
  • Borovice,
  • Smrk ztepilý
  • Eukalyptus globulus

Odrazka Použití: 
Pomocí rozprašovače stříkněte směs několikrát do vzduchu. Éterické oleje se samovolně rozptýlí do prostředí. Přípravek není určen k aplikaci na tělo. Prosíme dbejte na informace uvedené ve fotogalerii k tomuto výrobku.

Odrazka  Složení: 
Alcohol (rozpouštědlo);Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej z borovice lesní);Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré);Picea Abies Leaf Oil (éterický olej ze smrku ztepilého);Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový);Limonene*;Linalool*.*- z přírodních éterických olejů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: