Dotek přírody na Firmy.cz

O nás

IMG_20210908_121749 (2)

Za celým projektem DOTEK PŘÍRODY stojím já MARKÉT.

Mám vystudovaný policejní obor :D, avšak jak už to tak v životě chodí, nohy mě zanesly tam, kde jsem teď. Při vysoké škole v prváku jsem se začala věnovat kosmetice, především aloe vera kosmetice a postupně i spustila e-shop s touto kosmetikou a já se věnovala kosmetice víc a víc. Po dokončení bakalářského studia jsem se rozhodla nepokračovat na navazující magisterský titul, ale plně se věnovat e-shopu.

Po roce a něco přišla možnost otevřít svou vlastní kamennou prodejnu v Kroměříži a já svůj sortiment rozšiřovala.

Přírodu vnímám jako naší součást, bez které mi lidi nemůžeme existovat, a proto by jsme se tak měli k ní i chovat, s respektem a úctou. Věřím tak, že to nejlepší pro nás pochází z přírody, jen se to musíme naučit znovu využívat. 

A tak vznikl DOTEK PŘÍRODY 

Příjemné místo, kde najdete nejen ověřenou přírodní kosmetiku od českých a slovenských značek, ale také dekorace, sójové svíčky a v neposlední řadě moje vlastní ruční výrobky, jako jsou háčkované košíky, macrame dekorace, lapače snů, prostírání a další.

Přeji Vám, ať se tady cítíte dobře, jak na e-shopu či u mě v kamenné prodejně, budu se snažit, aby jste odcházeli vždy spokojení a i se rádi vraceli.

Markét :)