🥳Oslavte se mnou 2 roky podnikání. Zadejte v košíku kód 👉🏻"2rokypodnikani"👈🏻a získáte SLEVU 12% na jutové doplňky. Kód je platný jen do 22.2. do půlnoci. Nevztahuje se na již zlevněné produkty/sady.

O mně

 Zdravím vás, jmenuji se Markét a vítám vás v mém kouzelném světě Doteku přírody!Návrh bez názvu

Připravte se na cestu plnou inspirace, krásy a harmonie s přírodou, která se skrývá za každým kouskem mého výrobku. Jsem tu, abych vám přinesla kousek přírody do vašeho domova prostřednictvím svých ručně vyrobených a udržitelných výrobků z juty.

V dnešním uspěchaném světě často zapomínáme na to, jak moc nás příroda dokáže uklidnit a nabít energií. Proto jsme se rozhodla propojit svou vášeň pro tvoření s láskou k přírodě a vytvořit něco jedinečného - firmu Dotek přírody.

Co mě odlišuje od ostatních? Mé výrobky nejsou pouze bytovými doplňky - jsou to kousky přírody, které dodávají vašemu domovu teplý a útulný pocit. Každý můj výrobek je ručně vyroben s láskou a péčí, což zaručuje jedinečnost a kvalitu každého kusu.

Chci inspirovat lidi ke zdravějšímu životnímu stylu a ukázat jim, že krása může být spojena s udržitelností. Jsem nadšená z toho, co tvořím, a tuto radost chci sdílet i s vámi.

Tak neváhejte a prozkoumejte můj jutový svět.