Dotek přírody na Firmy.cz

Aromadifuzér kulatý - bílý

next  Mlhový difuzér s volitelným barevným proužkem.
 
 
Můžeme doručit do:
8.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1004
Značka: Nobilis Tilia
894 Kč

AROMADIFUZÉR

 

Ultrazvukový aroma difuzér kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a jemného zvlhčování vzduchu. Umožňuje zvolit příjemné podbarvení v sedmi různých barvách nebo jejich automatické přepínání. Jemné barvy tak pomáhají dotvářet náladu či vhodně doplňují barevné ladění prostoru. Podbarvení můžete také vypnout. Rozptylování éterických olejů pomocí ultrazvuku bez zahřívání je velmi šetrné k éterickým olejům, které si tak zachovávají všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší. Difuzér vytváří jemnou mlhu, která nese éterické oleje a decentně zvlhčuje suchý vzduch. Je vybavený kontrolkou pro nízkou hladinu vody s automatickým vypínáním.

 

next Rozměry:  Průměr difuzéru 13 cm, výška 7 cm. Materiál: plast

Návod k difuzéru naleznete zde.

Video návod naleznete zde.

 

next  Použití:

Naplňte vnitřní nádobku vodou nebo hydrolátem (pravou květovou vodou) a přidejte 5-15 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte podle návodu. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru.
 
Difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 30 m2. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím, tak v pracovním prostředí.