Dotek přírody na Firmy.cz

Voskovaný ubrousek na potraviny L

next  Znovupoužitelné a kompostovatelné ubrousky.

next  Rozměr: 30 x 30 cm

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 0327
199 Kč
Voskovaný ubrousek na potraviny L

Kompostovatelný ubrousek na potraviny

next  Rozměr: 30 cm x 30 cm

Ubrousky jsou vyrobeny z certifikované OEKO-TEX® bavlny, slovenského a českého včelího vosku, přírodní pryskyřice a kokosového a jojobového oleje. Právě díky těmto složkám potraviny dýchají.

next  znovupoužitelné = šetří naší planetu od jednorázových plastových obalů a zároveň vypadají naprosto stylově. Jejich velká výhoda je ta, že se skvěle přizpůsobí jakémukoliv tvaru misky nebo nádoby, a tak je můžete využít pro zabalení svačinky na cesty nebo v domácnosti pro zabalení otevřených potravin, které nechcete nechat oschnout. (např. ovoce, zelenina, sýr nebo bylinky).

next  kompostovatelné, takže je na konci jejich životního cyklu stačí rozstříhat a hodit do kompostu.


 ÚDRŽBA a POUŽITÍ:

  • Ubrousek zahřejte teplem rukou a přikryjte jím nádobu nebo obalte zbytek potravin. Ubrousek se tak perfektně přizpůsobí jakémukoliv tvaru.
  • Po použití opláchněte vlažnou vodou, v případě potřeby použijte ekologický saponát a jemnou houbičku. Nechte volně uschnout nebo otřete utěrkou.
  • Nedávejte obal do horké vody, mikrovlnky a nevystavujte ho přímému slunci, poškodila by se tak vosková vrstva. Nenechávejte ho ani v trvale vlhkém prostředí.
  • Nedoporučujeme přímý styk se syrovým masem nebo plesnivé sýry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: