Dotek přírody na Firmy.cz

Slupovací maska ​​s mořskými řasami a kofeinem – ENERGIZUJÍCÍ 20 g

next  Energizující slupovací maska ​​je určena pro všechny typy pleti, zejména pak pro zralejší pleť, která působí unaveně a potřebuje „dodat energii“.

next  Složení s obsahem rostlinného kofeinu se zaměřuje na stimulaci a zpevnění pokožky, její pročištění a udržení hydratace . 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.3.2023
Možnosti doručení
Kód: 0494
249 Kč
Slupovací maska ​​s mořskými řasami a kofeinem – ENERGIZUJÍCÍ 20 g
energizujuca pletova maska 20g
Novinka
České a slovenské značky
Produktové poradenství
Rychlé doručení
Vlastní výrobky
SLUPOVACÍ MASKA S KOFEINEM
 

 next  Objem: 20 g

  • díky obsahu kofeinu zpevňuje pokožku a stimuluje kožní buňky k aktivitě

  • zabraňuje ztrátě hydratace a díky obsahu extraktu z mořských řas pokožku prokazatelně hydratuje o 59,6%

  • díky obsahu kukuřičného škrobu a křemeliny zanechává pokožku čistou, jemnou a matnou

next  Kofein pomáhá odstranit odumřelé buňky, zlepšuje vzhled pokožky, zpevňuje ji a stimuluje kožní buňky k aktivitě.

next  Extrakt z motýlího květu-Butterfly pea  má vysoký obsah antioxidantů a polyfenolů. Chemické sloučeniny nacházející se v těchto květech působí antioxidačně, a jsou učinné i proti glykaci, při které jsou bílkoviny v kůži poškozeny molekulami cukru. Tyto vlastnosti pomáhají udržovat pokožku pevnou, mladistvou a zářivou.

next  Ovesný protein v hydrolyzované formě sestává zejména z proteinů (avenin a globuliny) a oligosacharidů. O vos se zejména díky nim po staletí používá ke zklidnění podrážděné pokožky. Kromě toho je bohatý na vitamíny, minerály, cukry a další přírodní složky, díky kterým má hydratační, protizánětlivé a zklidňující vlastnosti. Ovesný protein posiluje vnější bariéru pokožky, pomáhá obnovit její funkci, udržovat vlhkost a snižovat svědění. Jeho protizánětlivé vlastnosti účinně zmírňují nepříjemné projevy ekzémů, zejména atopického ekzému. Hydrolyzovaná forma je speciálně upravena pro použití v kosmetice, protože samotný ovesný prášek je nerozpustný ve vodě a má velké molekuly, takže nelze plně využít jeho potenciálu v kosmetických produktech. Zároveň je hydrolyzovaná forma klasifikována jako bezlepková v případě potravin, kde je pro lepek určen limit. Kosmetické produkty nemají určený limit. 

next  Alantoin je již v malé koncentraci velmi silným pomocníkem při zklidnění pokožky. Většinou bývá součástí zejména produktů pro citlivou a podrážděnou pleť, neboť podporuje regeneraci buněk pokožky oslabené působením různých negativních vlivů vnějšího prostředí. Díky svým hydratačním schopnostem je také skvělý pro dehydrovanou pleť. Zmírňuje podráždění, má protizánětlivé a keratolytické vlastnosti, stimuluje hojení ran, zlepšuje hydrataci pokožky a podporuje ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.

Báze obsahující mořské řasy, křemelinu a kukuřičný škrob je organická (certifikát Cosmos Organic) a má klinicky prokázané účinky při okamžitém zvýšení hydratace po jejím použití o 59,6%. 

next  Mořské řasy hydratují a tonizují pokožku, zmírňují záněty a zanechávají pleť hladkou a hedvábně jemnou. Alginát je polysacharid přírodního původu, který se ve velkém množství nachází v hnědých a rudých mořských řasách. V kosmetickém průmyslu našel uplatnění pro své antioxidační vlastnosti, díky nimž pomáhá zabránit stárnutí pokožky. Má také příznivé účinky hojení ran, pomáhá urychlit regeneraci buněk.

next  Kukuřičný škrob je jemný prášek se skvělou schopností absorbovat na sebe vodu a olej, takže absorbuje přebytečný maz a zanechává pokožku matnou a jemnou.

next  Křemelina je tvořena zkamenělými jednobuněčnými mikrořasami zvanými rozsivky. Rozsivky žijí v mořích po celém světě, často ve velmi extrémních podmínkách, proti nimž jsou chráněny díky kapsli bohaté na oxid křemičitý. Oxid křemičitý je základní složkou lidských buněk a věkem má tendenci klesat. N edostatek křemíku má škodlivé účinky na tkáňové buňky, proto jeho doplňování působí příznivě.

next  Použití:

V misce smíchejte masku s vlažnou vodou v poměru cca 1:3 (1 díl masky + 3 díly vody) na hustší pastu a naneste ji na pleť v hrubší rovnoměrné vrstvě na oblast T-zóny (čelo, nos brada). Množství masky můžete přizpůsobit svým potřebám, můžete ji použít i na celý obličej (1 kávová lžička prášku obvykle stačí k pokrytí T-zóny, (1 čajová lžička prášku obvykle stačí k pokrytí celého obličeje). Nechte 10-15 minut působit. Když se přestane lepit na prst, uvolněte okraje masky a jemně ji odloupněte.Neoplachujte.Zbytky dočistěte vlhkým tamponem/konjak houbou, naneste toner, sérum a hydratační krém.

Konzistence masky by měla být hutnější, můžete ji před aplikací nechat 1 minutku po rozmíchání odstát. Silnější vrstva by měla být i na okrajích, proto při aplikaci dbejte na to, abyste ji iv těchto místech nanesli v dostatečné vrstvě, jinak okraje vyschnou.

 

next  Složení:

Diatomaceous Earth (křemelina), Zea Mays Starch (kukuřičný škrob), Algin (extrakt hnědých řas), Activated Charcoal (aktivní černé uhlí), Calcium Sulfate Hydrate (sádrovec), Salix Alba (Willow) Bark Extract (extrakt z kůry bílé) rostlinná kyselina salicylová), Tetrasodium Pyrophosphate (pyrofosfát)

Tento produkt neobsahuje žádné konzervační látky, syntetické parfémy či parabeny a silikony.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: