Dotek přírody na Firmy.cz

Maska Bright Face / Konec expirace 12/2022

next   Přírodní maska na obličej s marockým a zeleným jílem

next   Pro všechny typy pleti (mimo velmi citlivé, která může být podrážděna)

Konec expirace 12/2022

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 5090
Značka: Almara Soap
199 Kč –20 % 159 Kč
Maska Bright Face / Konec expirace 12/2022
Zachraň mě!
199 Kč –20 %

MASKA BRIGHT FACE

Přírodní maska na obličej

next   Obsah: 25 g

Bright Face je maska s peelingovým efektem vhodná pro všechny typy pleti (vyjma extrémně citlivé, kterou by mohla mechanicky podráždit). Obsahuje marocký jíl obohacený o extrakty ze šesti bylin, zelený jíl a prášek z pemzy.

next   Marocký a zelený jíl pleť účinně vyčistí,

next   použité byliny – rozmarýn, levandule, myrta, hřebíček, kopřiva a růže damašská – jsou známé svými zklidňujícími, vyživujícími, antibakteriálními a antioxidačními účinky a dodávají masce nádhernou vůni.

next   Pemza velice důkladně odstraňuje z pokožky šupinky odumřelé kůže a po použití tak bude vaše pleť jemná, osvěžená a rozzářená.

Maska má zcela přírodní složení a je balena do ekologické skleněné dózy s kovovým víčkem a jutovým provázkem. Po spotřebování ji můžete použít třeba na bezobalové nakupování.

Masky jsou vyrobeny v práškové formě. Vydrží tak déle, aktivuje se až při kontaktu s tekutinou.

Použití: Stačí smíchat malé množství prášku v mističce nebo v dlani a přidat několik kapek vody, květové vody či oblíbeného oleje a zamíchat. Nechat působit na pleti a dekoltu 5 - 10 minut

UPOZORNĚNÍ: Maska při působení nesmí na pleti zaschnout (mohlo by dojít k podráždění pleti), během působení doporučujeme rosit květovou vodou.

next   Složení: Marocký jíl s extrakty bylin (rozmarýn, levandule, myrta, hřebíček, kopřiva, růže damašská), zelený jíl, drcená pemza