Keramický difuzér

Odrazka S šetrným ultrazvukovým odpařováním a jemným podsvícením.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 1002
979 Kč
Keramický difuzér
Dárek k nákupu
Kvalitní česká ruční výroba
Nadstandartní zákaznický servis
Přírodní a udržitelný materiál

KERAMICKÝ DIFUZÉR

Bílý keramický difuzér čistého zenového designu kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a světla.

Rozptyluje éterické oleje pomocí vody a ultrazvuku, díky čemuž se éterické oleje nepřepalují a zachovávají si tak všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší. Jemné světelné paprsky volitelné barvy v odstínech červené, oranžové, žluté, zelené, fialové a modré prozařují keramickým stínidlem a podporují vaši momentální náladu nebo doplňují atmosféru prostoru. Podbarvení můžete také vypnout. Difuzér decentně rozptyluje do ovzduší jemnou mlhu, která s sebou nese vůni éterických olejů. Pokud hladina vody klesne příliš nízko, difuzér se automaticky vypne.


Návod k difuzéru naleznete zde.

Video návod naleznete zde.

 

Odrazka Použití:
Naplňte vnitřní nádobku vodou nebo hydrolátem (pravou květovou vodou) a přidejte 5-15 kapek vybraného 100% přírodního éterického oleje nebo směsi éterických olejů. Difuzér uzavřete a přístroj zapněte podle návodu. Do difuzéru nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí difuzéru.

Keramický difuzér je vhodný pro každodenní použití pro prostory do 30 m2. Jeho relaxační účinky oceníte jak v domácím, tak v pracovním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: