Dotek přírody na Firmy.cz

Balíček Péče o Mastnou a Problematickou pleť

next  Čistící pleťový olej.

next  Tonizační pleťová voda.

next  Denní pleťový krém.

next  Noční pleťový krém.

next  Manuál správné péče o pleť.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 0446
Značka: Kvitok
799 Kč
Kategorie: E-shop
Položka byla vyprodána…

BALÍČEK PRO MASTNOU A PROBLEMATICKOU PLEŤ

next  Obsah:

  • Čistící pleťový olej
  • Tonizační pleťová voda
  • Denní pleťový krém
  • Noční pleťový krém
  • Manuál správné péče o pleť

Pro lesknoucí se mastnou a smíšenou pleť a častým výskytem vyrážek, případně problematickou s projevy ekzému, atopického ekzému či psoriázy  jsme připravili set produktů, které napomáhají regulaci mazu, pročišťují póry a zmírňují záněty.

V tomto balíčku naleznete vše, co potřebujete pro kompletní základní péči o vaši pleť.

Chcete-li zlepšit kvalitu své pleti již za 5 minut denně, začněte o sebe pečovat více a věnujte své pleti pár minut navíc. Náš balíček péče o pleť vám v tom pomůže. 

Zkombinovali jsme set produktů, které jsou speciálně zvoleny pro daný typ pleti a pomohou vám snadno a rychle vytvořit a zejména dodržovat správné návyky pro základní péči o pleť.

Kompletní péče o pleť zahrnuje čištění, tonizaci a hydrataci ve 3 krocích + návod, jak na to. Balíček je ideální také jako dárek.

 

next  Použití:

V každém balíčku se nachází také podrobný manuál správné základní péče o pleť.

Pro dosažení kýžených účinků je třeba najít si každý den pár minut ráno i večer.

 

Manuál správné péče o pleť: Jak zlepšit kvalitu pleti pomocí přírody již za 5 minut denně?

V balíčku se nacházejí 4 produkty: Jemný čistící olej, Pleťovou vodu, Lehký denní krém a Výživný noční krém, pro správnou péči o pleť, která zahrnuje 3 základní kroky – čištění , tonizace , hydratace . Jedná se o startovací balíček určený pro první seznámení s přírodními produkty, resp. komplexní péčí.

 

1.krok: Čištění pleti (ráno i večer)

Nanes malé množství oleje na suchou pleť, důkladně promasíruj, aby se nečistoty zachytily v oleji. Olej setře vlhkým tamponem/konjac houbou nebo opláchni vlažnou vodou.

2.krok: Tonizace (ráno i večer)

Na vatový tampon nastříkej pleťovou vodu a přetři pleť. Pleťová voda odstraní zbytky po čištění, ale hlavně dodá Tvé pleti výživné látky, upraví pH po čištění a připraví ji na další péči.

3.krok: Hydratace (ráno i večer)

Malé množství denního/nočního krému nanes na vyčištěnou a tonizovanou pokožku obličeje a jemně vmasíruj.

 

Pro ještě lepší péči je vhodné později doplnit pleťové sérum , pleťový peeling jako mezikrok pro oživení pleti a pleťovou masku pro extra výživu (dle vašeho typu pleti).

 

První viditelné rozdíly v kvalitě pleti zvyknou být patrné asi po 3-4 týdnech pravidelného používání. Jelikož každý má jiný typ pleti či jiné problémy vnějšího a vnitřního charakteru, může se to projevit i dříve, případně později.

Za tak krátkou dobu však není třeba očekávat zázraky a určitě ne celkové zlepšení stavu, zejména pokud jde o problémy vnitřního charakteru.