Dotek přírody na Firmy.cz

AHA Peeling s postupným uvolňováním 50 ml

next  Důkladná exfoliace pleti při nízkém riziku podráždění.

next  Zlepšuje vzhled jemných vrásek a jizviček po akné.

next  Uvolňuje ucpané póry a pomáhá proti černým tečkám

next  Urychluje mizení hyperpigmentací

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 0603
599 Kč
AHA Peeling s postupným uvolňováním 50 ml
412 aha fotoeshop
Bestseller

CHEMICKÝ AHA PEELING

 

next  Objem: 50 ml

AHA Peeling s postupným uvolňováním AHA kyselin z lamelárního hydrogelu.

 • Důkladná exfoliace pleti při nízkém riziku podráždění
 • Uvolňuje ucpané póry a pomáhá proti černým tečkám
 • Urychluje mizení hyperpigmentací
 • Stimuluje produkci kolagenu
 • Zlepšuje vzhled jemných vrásek a jizviček po akné
 • Sjednocuje tón a texturu pleti
 • Zjemňuje pleť a zvyšuje její zářivost
 • Omlazuje strukturu pokožky
 • Neovlivňuje pH pleti

  

AHA Peeling LOBEY je jedinečný vázáním AHA kyselin v hydrogelu do tzv. lamel (vrstev). Díky této revoluční technologii jsou kyseliny do pleti uvolňovány po vrstvách postupně. Na pleť tak působí nižší koncentrace kyselin a je možné je bezpečně ponechat působit na pleti po delší dobu. Toto má naprosto zásadní vliv na prevenci vzniku podráždění a případných vážnějších zánětů kůže spojených s konvenčními AHA kyselinami. Zároveň přináší funkčnost daleko vyšších koncentrací AHA kyselin, neboť bylo prokázáno, že pleť dává stejnou odpověď i při nižších koncentracích postupně uvolňovaných kyselin.

 ikony_3efekty_AHA-01_1ikony_3efekty_AHA-02ikony_3efekty_AHA-03ikony_3efekty_AHA-04

icons8-person-female-500 PRO KOHO JE AHA PEELING VHODNÝ

 • pro ženy a muže vyhledávající nejnovější trendy ve funkční přírodní kosmetice
 • Produkt nedoporučujeme pro těhotné z důvodu vyšší citlivosti pleti vlivem hormonálních změn. Pokud je však peeling na pleti dobře snášen, je možné jej bezpečně používat.
 • v případě citlivé pokožky doporučujeme postupovat opatrně a produkt nejprve vyzkoušet na ruce
 • benefity pro každou pleť - šetrná exfoliace, urychlení obnovy buněk, zpevnění pleti, sjednocení tónu a textury
 • benefity pro aknózní pleť - čistí póry a černé tečky, pomáhá zbavovat se akné, vyrovnává nesrovnalosti na pleti, bojuje proti pozánětlivým hyperpigmentacím a jizvičkám po akné
 • benefity pro stárnoucí pleť - zpevňuje a omlazuje pokožku, redukuje jemné vrásky, sjednocuje pleť

icons8-best-seller-500 KLÍČOVÉ AKTIVNÍ LÁTKY, DÍKY KTERÝM PEELING FUNGUJE

 • Skinperf LWG (kyselina glykolová, kyselina mléčná, kyselina citronová) Jedná se o přírodní biomateriál, který obsahuje AHA (alpha hydroxy acids) kyseliny vázané v lamelách. Díky této nové technologii LWG (lameral water gel) postupně a kontrolovaně uvolňuje nízké koncentrace kyselin do pleti, čímž jsou eliminována rizika popálení spojená s běžnými AHA produkty. Síla exfoliace se přitom vyrovná silněji koncentrovaným konvenčním AHA produktům, a to s minimálním zatížením pleti. Odstraňuje z pleti odumřelé kožní buňky a stimuluje obnovu nových buněk. Již po 4 týdnech používání byly prokázány účinky na zvýšení hebkosti, rozjasnění a sjednocení pleti, na redukci hyperpigmentací a jizviček po akné a na snížení množství černých teček.
 • Liftonin (kyselina tannová, extrakt z prosa setého) Tato unikátní omlazující směs stimuluje produkci kolagenu a zároveň zpevňuje síť kolagenových vláken, což vede ke zmírnění jemných vrásek a linek. Proso seté je zdrojem křemíku a zpevňuje kolagenovou síť, čímž podporuje její celkové omlazení - liftingový efekt a jemnější texturu pleti. Kyselina tannová je velmi silný přírodní adstrigent - spojuje větší oblasti kolagenové sítě a vyplňuje mezery pod vráskami. Výsledkem je celkově zářivější jemnější vzhled a rovnoměrná textura pleti. Působí synergicky s AHA kyselinami, pomáhá jejich rovnoměrnějšímu nanesení a společně pomáhají k mladší sjednocené pleti.

aktivní látky_SkinperFLWGaktivní látky-kyselina tanovaaktivní látky-extrakt prosoaktivní látky_aktivní látka-Inula maritima kopie 7

Do viditelné hnědé barvy zbarvuje peeling karamel, který zároveň dodává peelingu krásnou jemnou vůni připomínající colu.

 

icons8-goal-500 JAKÝ JE VÝSLEDNÝ EFEKT

Sjednocený tón a hladší textura díky AHA kyselinám. Celkově pevnější pleť a menší vrásky díky Liftoninu. Z pleti jsou odstraněné odumřelé kožní buňky, eliminovány černé tečky a pleť je aktivovaná k tvorbě nových buněk.

 

icons8-refund-500 JAK PRODUKT POUŽÍVAT
AHA peeling používejte výhradně večer. Doporučená frekvence používání je 1-3x týdně (1x týdně v případě začátečníků s kyselinami nebo při běžném použití pro pravidelnou exfoliaci; 2-3x týdně u pleti, která je na kyseliny zvyklejší, a v případě, že chcete dosáhnout výraznějších výsledků). Častější použití není žádoucí ani efektivní, neboť pleť potřebuje čas na obnovu. AHA peeling LOBEY se od mnoha AHA produktů na trhu liší technologií postupného uvolňování nízkých koncentrací, díky které může a zároveň potřebuje zůstat delší dobu působit na pleti. AHA peeling nechte na pleti zaschnout a působit minimálně 2 hodiny (několik hodin před spaním) a maximálně 10 hodin (působení přes noc). Ze začátku vyzkoušejte kratší dobu působení a postupně dle reakce pleti a potřeby navyšujte. Poté je důležité AHA peeling smýt důkladně z pleti vodou
aplikace_AHApeeling_Kreslicí plátno 1aplikace_AHApeeling_Kreslicí plátno 1 kopieaplikace_AHApeeling_Kreslicí plátno 1 kopie 2
 
Po použití peelingu nepoužívejte den séra s vitaminem C a retinoly. Druhý den určitě použijte SPF ochranu
 
 
JAK PRODUKT ZAŘADIT DO SKINCARE RUTINY
Vyberte si den/dny v týdnu, kdy budete peeling pravidelně používat. Doporučená frekvence používání je 1-3 dny v týdnu (v závislosti na zkušenostech pleti s kyselinami - začátečníkům doporučujeme frekvenci 1x týdně; cílů, které chcete produktem dosáhnout; citlivosti pleti). Ve zvolený "peeling den" bude vaše rutina upravená následovně:
jak_zaradit_AHA_dorutiny_Kreslicí plátno 1
jak_zaradit_AHA_dorutiny-02
 
DALŠÍ TIPY VE SKINCARE RUTINĚ:
 • Před použitím vyčistěte pleť Obličejovou mycí pěnou a smyjte vodou. Vodu z obličeje osušte do jemného ručníku určeného pouze na obličej.
 • Po smytí AHA Peelingu z pleti aplikuje hydratační Denní nebo Noční krém.


next  Složení: AQUA (voda), GLYCERIN (rostlinný glycerin), PENTYLENE GLYCOL (hydratační složka z cukrové třtiny), GLYCOLIC ACID (AHA kyselina), CARRAGEENAN (irský mech), CELLULOSE GUM (přírodní zahušťovadlo), CERATONIA SILIQUA GUM (karobová guma), SUCROSE (sacharid), CITRIC ACID (AHA kyselina), LACTIC ACID (AHA kyselina), SODIUM MAGNESIUM SILICATE (talek), SODIUM LEVULINATE (sůl organické kyseliny), SODIUM ANISATE (sůl organické kyseliny), PANICUM MILIACEUM SEED EXTRACT (extrakt z prosa setého), XANTHAN GUM (přírodní zahušťovadlo), CARAMEL (karamel), POTASSIUM SORBATE (konzervant pro přírodní kosmetiku), TANNIC ACID (kyselina tannová - aktivní látka - polyfenol).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: